18.06.2022. Kopā ar kolēģi Andreju Judinu. Pat kaklasaites krāsu esam saskaņojuši ... :)

 

 

18.06.2022. Saeimas deputāts, bijušais iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (no kreisās), Saeimas frakcijas "Jaunā vienotība" priekšsēdētājs Ainars Latkovskis un ārlietu ministrs, partijas "Vienotība" valdes loceklis Edgars Rinkēvičs piedalās partijas "Vienotība" un partiju apvienības "Jaunā vienotība" kopsēdē, kurā tiek izziņota dalība 14. Saeimas vēlēšanās un nosaukts partiju apvienības kandidāts Ministru prezidenta amatam.

 

 

03.06.2022. Saeimas deputāts Ainars Latkovskis ierodas atvadīties no mūžībā aizgājušās aktrises Ausmas Kantānes-Ziedones Dailes teātra Stikla zālē.

 

 

02.06.2021. Partiju apvienības "Jaunā Vienotība" pārstāvji Ainars Latkovskis (no kreisās) un Krišjānis Kariņš piedalās preses brīfingā pēc četru politisko spēku – partiju apvienības "Jaunā Vienotība", "Attīstībai/Par!", Jaunās konservatīvās partijas un nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" – vienošanā parakstīšanas par turpmāko Ministru kabinetu veidojošo 13.Saeimas frakciju sadarbību.

   

 

11.06.2020. Saeimas deputāts Ainars Latkovskis (no labās) piedalās konferencē "The Riga StratCom Dialogue 2019" Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

 

 

27.03.2019. Saeimas deputāts Ainars Latkovskis (no kreisās) Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Ainārs Ozoliņš, Ārlietu ministrijas Valsts sekretārs Andris Pelšs un bijušais aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis piedalās NATO 70. gadadienai un NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupai veltītajā oficiālajā pieņemšanā Melngalvju namā.

 

 

31.01.2019. Saeimas deputāti Ainars Latkovskis un Arvils Ašeradens Saeimas sēdes laikā.

 

 

23.01.2019. Ministru prezidenta amata kandidāta Krišjāņa Kariņa topošās valdības partneri - "Jaunā Vienotība" pārstāvji - Ministru prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kariņš(no kreisās) un Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis paraksta koalīcijas sadarbības līgumu, valdības deklarāciju un fiskālās disciplīnas līgumu.

 

 

28.12.2018. "Jaunā Vienotība" Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis atbild uz žurnālistu jautājumiem pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Rīgas pilī, kurā pārrunāja turpmāko valdības veidošanas procesu. 

 

 

28.12.2018. Valsts prezidents Raimonds Vējonis (no kreisās) un "Jaunā Vienotība" Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis tikšanās laikā Rīgas pilī, kurā pārrunā turpmāko valdības veidošanas procesu.

 

 

06.11.2018. 13. Saeimas deputāts Ainars Latkovskis nodod zvērestu jeb svinīgo solījumu 13. Saeimas pirmās sēdes laikā.

 

 

21.06.2018. Saeimas deputāti Lolita Čigāne un Ainars Latkovskis piedalās Jāņu ielīgošanas pasākumā Saeimas namā.

 

 

13.12.2017. Saeimas deputāti Rihards Kols (no kreisās), Romāns Naudiņš un Ainars Latkovskis Latvijas Saeimas priekšsēdētājas un Ukrainas parlamenta priekšsēdētāja tikšanās laikā Saeimas namā.

 

 

01.02.2017. Saeimas deputāti Laimdota Straujuma un Ainars Latkovskis pirms Latvijas Saeimas priekšsēdētājas un Polijas parlamenta Seimas priekšsēdētāja tikšanās Saeimas namā.

 

 

31.10.2016. Saeimas deputāti Laimdota Straujuma, Inesis Boķis, Ainars Latkovskis, Ministru prezidents Māris Kučinskis un Saeimas deputāts Vilnis Ķirsis Saeimas ārkārtas sēdes laikā, kurā pirmajā lasījumā skata 2017.gada valsts budžeta projektu.

 

 

10.09.2015. Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis un Gruzijas aizsardzības ministre Tinatina Kidašelli tikšanās laikā Saeimā.  

 

 

05.03.2015. Eiropas Ārējās darbības dienesta ģenerālsekretāra vietnieks Macejs Popovskis (no kreisās), Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis,Polijas ārlietu ministre Anna Fotiga un Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis piedalās parlamentārās konferences par ES kopējo ārpolitiku un drošības politiku diskusijā par Eiropas kopējo drošības un aizsardzības politiku un NATO - sekmīgāku sadarbību jauno drošības apdraudējumu apstākļos. 

 

 

10.02.2015. 12. Saeimas deputāti Veiko Spolītis, Ainars Latkovskis un Lolita Čigāne piedalās diskusijā par priekšlikumiem KNAB darbības un pārraudzības modelim.

 

 

16.04.2014. Vadīju Saeimas delegāciju, kad vizītē ieradās Amerikas Savienoto Valstu Kongresa senators Džons Makeins (John McCain), kā arī senatori Džons Baraso (John Barrosso) un Džons Hoevens (John Hoeven). Vairāk foto no šīs tikšanās atrodamas šeit.

 

 

22.02.2012. Kopā ar ģenerālprokuroru Ēriku Kalnmeieru pirms virsprokuroru ikgadējās darba sanāksmes par prokuratūras darba rezultātiem 2011. gadā un prioritātēm 2012. gadā.

 

 

20.07.2009. Kā Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Apvienotās Karalistes parlamentu priekšsēdētājs kopā ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Endrjū Soperu (Andrew Soper) 21.jūlijā apmeklēju Rūjienā. Brauciena laikā apmeklējām Rūjienas izstāžu zāli, kur noklausījāies stāstījumā par rūjienieti, vienu no ievērojamākajiem Latvijas diplomātiem Kārli Reinholdu Zariņu. K.R.Zariņš savas 44 dzīves gadus veltījis ārlietu dienestam; viņš līdz mūža beigām vadīja diplomātisko un konsulāro dienestu ārvalstīs, tostarp kā sūtnis Londonā.
Tāpat tikāmies ar Rūjienas domes priekšsēdētāju Gunti Gladkinu, apmeklējām Rūjienas jauniešu dienas centru, SIA „Rūjienas saldējums” un zemnieku saimniecību „Kalnmesteri”.
Jāpiebilst, ka Saeimas deputātu grupa sadarbībai ar Apvienotās Karalistes parlamentu Saeimā dibināta 1996.gada 30.janvārī. Apvienotā Karaliste bija pirmā valsts, kas Latvijas neatkarību de facto atzina 1918.gada 11.novembrī, savukārt 1921. gada 26.janvārī - atzina Latviju de iure.

       

   

Daļa no Jaunā laika 2008. gada 12. marta kongresa kopbildes. Atļaušos piebilst, ka vēl daudzkārt vairāk manu domubiedru šajā attēlā nav redzami (par ko viņiem atvainojos), jo bilde bija dikti jau nu liela. Bet es pats atrodos netālu no attēla kreisā stūrīša ...

 

 

Jaunā laika vadība, valdes locekļi un Saeimas deputāti neilgi pirms 9. Saeimas vēlēšanām. Manuprāt šie cilvēki ir lieliska komanda, kas spējīga risināt jebkuru valstiski svarīgi jautājumu. Nu, bet es bildē esmu redzams pašā aizmugurē pie Saeimas durvīm. Tuvāk deputāta krēslam, tā teikt!

 

 

Šajā attēlā gan redzami tikai daži no tiem cilvēkiem, kuriem es vēlētos pateikties par kopīgo darbu sekretariātā. Aiz kadra ir palikuši vēl citi, un es saku paldies visiem - kadrā uz aizkadrā esošajiem.

 

 

Jā, šī iestāde, jeb Latvijas Republikas Ministru kabinets bija mana darba vieta. Ka esmu nokļuvis priekšplānā (skatīt pirmo personu pa kreisi) gan nenozīmē, ka biju pats galvenais. Resnais gals atrodas galda otrā galā. 

Tiesa gan, īpašu uzdevumu ministrus ieceļ tikai brīžos, kad kāda problēma ir tik ļoti samilzusi, ka parasts ministrs ar to vairs netiek galā, tā kā savā ziņā varēju atļauties atrasties priekšplānā. Bet tā man labāk patika atrasties pie citiem kolēģiem - sevis vadītajā sekretariātā. Šo laiku es nešaubīgi atcerēšos (labā nozīmē, protams) arī pēc atgriešanās Saeimā.

 

 

create counter