Ainars Latkovskis atsakās no Eiropas Parlamenta deputāta mandāta

26.02.2009, Diena

 

Gadījumā, ja premjera amatā tiks apstiprināts šodien nominētais premjera amata kandidāts un Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Valdis Dombrovskis, viņš noliks deputāta mandātu un viņa vietā EP varētu sākt strādāt bijusī Saeimas deputāte Liene Liepiņa (JL), noskaidroja aģentūra LETA.
Nākamais pēc Dombrovska sarakstā ir JL frakcijas deputāts Ainars Latkovskis, taču viņš EP deputāta mandātu nevēlas pieņemt, jo uzskata, ka daudz noderīgāks būs Latvijā. "Uz EP nedošos, jo pirmās 100 dienas valdībai ir ļoti svarīgas. Labāk palīdzēšu Valdim [Dombrovskim] šeit, nekā uz trijiem mēnešiem došos uz Briseli," aģentūrai LETA atzina Latkovskis.
Bijusī Saeimas deputāte Liepiņa aģentūrai LETA apliecināja, ka būtu gatava kļūt par EP deputāti. "Rēķinājos, ka tā var būt," Liepiņa komentēja iespēju kļūt par eiroparlamentārieti un atgādināja, ka līdz nākamajām EP vēlēšanām palikuši tikai trīs mēneši. "Jākoncentrējas Latvijas politikas jautājumu aizstāvībai," savus pienākumus skaidro Liepiņa, piebilstot, ka labprāt darbotos Pilsoņu brīvības, tieslietu un iekšlietu komitejā.

 

 

 

PULS.LV Professional statistical system