Partijas mērosies spēkiem futbola mačos

27.03.2009, Apollo

 

Sestdien, 28. martā, Olimpiskajā sporta centrā norisināsies politisko partiju futbola turnīrs "Futbols vieno", kurā spēkiem mērosies partiju "Jaunais laiks" (JL), LPP/LC, Zaļo un zemnieku savienība, kā arī "Saskaņas centrs" futbolisti.

"Jaunā laika" komandā partijas godu aizstāvēs komandas kapteinis, Saeimas deputāts Ainars Latkovskis, ekonomikas ministrs Artis Kampars, Rīgas domes deputāts Olafs Pulks, Siguldas domes deputāts Artis Murāns, Talsu domes deputāts Andris Dedzis, Valmieras domes deputāts Andris Kabraks, Veselavas pagasta padomes deputāts Māris Cīrulis, JL Saeimas frakcijas konsultants Edgars Baldunčiks, Saeimas deputāta palīgs Lauris Baranovskis, kā arī partijas biedri Klāvs Olšteins un Jānis Jurķis.
Neoficiāli zināms, ka arī pārējās partijās būs spēcīgi spēlētāji, piemēram, Viktors Ščerbatihs (ZZS), Ivans Klementjevs (SC), Almers Ludviks (LPP/LC), Ģirts Valdis Kristovskis (PS) un citi.
"Mums, vienkāršiem puišiem no "Jaunā laika", piedalīties šajā turnīrā ir gandrīz tas pats, kas piedalīties šovā "Futbols ar zvaigzni", bet mēs nenodrebēsim šo vīru priekšā!" sola JL futbola komandas kapteinis Ainars Latkovskis.

 

 
create counter