Esmu laimīgi precējies ar mīļo sieviņu Santu nu jau gandrīz trīsdesmit gadus. Salaulājāmies 1995. gada 30. septembrī (prātā nāk Ž.Siksnas dziedātais “Viss, kas bijis Septembrī man smeldz, kā salda sāpe ...) Lai gan ar Santu mēs studējām vienā fakultātē, tomēr nopietni ar viņu iepazinos jau pēc studiju beigām. Jāsaka, ka noskatījis es viņu biju jau sen, bet man kā jau puisim no laukiem bija bail uzrunāt skaisto rīdzinieci.

 

 

 

Dzīvojam Siguldā, esam trīs bērnu - meitas Aleksandras, kā arī dēlu Roberta un Haralda vecāki. Jaunākais no dēliem, Haralds, šobrīd jau tuvojas pilngadībai. Vēl man ir dikti strādīgi vecāki pensionāri – mamma Rita un tētis Jānis (arī viņa tēvs un vectēvs bija Jāņi, tikai mani nezin kāpēc nenosauca par Jāni, bet iedeva tiem laikiem moderno vārdu Ainars).

 

"Draudzība, kas turpinās mūžam" - intervija Mājas viesī ar maniem vecākiem. Lasot pat sajutos nedaudz neveikli - vai nu tiešām esmu tāds zelta gabaliņš?

 

Jā, paskaitīju, ka man ir 24 pirmās pakāpes brālēnu un māsīcu! Vai tas nav kolosāli?! Vesela bagātība! Mana mamma bija jaunākā sešu bērnu ģimenē. Tētim ir brālis un divas māsas. Ar brālēniem un māsīcām, viņu bērniem un mazbērniem mēs katru gadu tiekamies kapusvētkos Dricānos.

 

 

Ģimeniskie notikumi arhīva fotogrāfijās. Te nu jākļūst nopietnam un jāskatās ar cieņu un bijību ...

 

 

Citi senāki foto - mani vistuvākie cilvēki fotogrāfijās. Cieņu un bijību nepieciešams saglabāt ...

 

 

Suvlaik neapšaubāmi viens no nozīmīgākajiem notikums manā dzīvē - jaunākā dēla Haralda piedzimšana. Lai arī šobrīd šķiet, ka tas bija ļoti sen, skaistas atmiņas nevienam nav kaitējušas ...

 

 

Vēl viens atmiņu foto ...

 

 

create counter